0

VIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Badania Bólu

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego VIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Zjeździe, który odbędzie się w Zakopanem w dniach 25-28 września 2013 roku.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych problematyką diagnostyki i leczenia bólu, zarówno naukowców reprezentujących badania podstawowe jak i lekarzy, pielęgniarki oraz psychologów i rehabilitantów.

Na tak wielospecjalistycznym forum będą prezentowane najnowsze osiągnięcia w zakresie badań nad bólem. Najlepsi specjaliści z Polski i zagranicy będą omawiać najnowsze osiągnięcia naukowo-badawcze, doświadczalne i kliniczne sprzyjające rozwojowi w dziedzinie Medycyny Bólu. Omawiane również będą kwestie jakości opieki nad pacjentem z bólem przewlekłym.

Aby poszerzyć spojrzenie na zagadnienia związane z bólem, planujemy zorganizowanie wykładów i sesji plenarnych o charakterze interdyscyplinarnym, warsztatów, sesji plakatowych oraz prezentacji interaktywnych.

Zachęcam Państwa i jeszcze raz zapraszam do wzięcia udziału w Zjeździe, który odbędzie się w stolicy polskich Tatr i mam nadzieję, że poziom merytoryczny spełni Państwa oczekiwania.

Z poważaniem,

Jan Dobrogowski
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

więcej informacji na: www.zjazdptbb.pl

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *